Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

standa-moto 

Muj první 5K

9 fotek prosinec 2017 až březen 2018 - zobrazení
Po více jak stovce dvoukanálů jsem se začal nudit a do toho přišlo hluché období,je to asi dva roky. Říkám si,udělám něco novýho. Nebudu vymejšlet kraviny,vezmu něco ověřenýho a posunu to trochu dál. A tak jsem vzal otevřenej dvoukanál a přidělal jsem mu 3 kanál plněnej pístem. Nic složitýho. Úhel třetího kanálu jsem obšlehnul ze známýho návodu na 4K co se všude po netu válí. Časování sání a výfuku jsem použil ověřené z rychlých dvoukanálů a malinko jsem mu přidal. Docela hezkej válec. A pak se to rok válelo v krabici pod postelí... nebyl čas,nebyl motor....

Najednou volal známej,že se vrátil do CZ a že zas chce jezdit klasiky a vořežplechy,jestli bych pro něj něco neměl. Dostal válec,vejfuk,karburátory,hlavy no celou sadu. A tak mi otestoval 3K. Po půl roce volá,ať mu přes zimu udělam něco víc,že 3K sice jede úžasně,ale už ho nebaví jezdit těsně pod bednu. Že maj všichni 5-ti kanály,některejm že ujede,ale těm dobrejm že ten 3K nestačí. Řikam,že se zbláznil,to je úplně mimo moje schopnosti. 5 ti kanál a já pilníkář.

Ale tak nedalo mi to,jednoho dnes jsem si vzal do ruky válec z j05 a něco se mi tam zalíbilo. Přišla myšlenka. Nechtěl jsem vymejšlet kraviny. Vždyť o tom vim minimum. Musim zkřížit něco co funguje s něčim,co by mohlo klapnout. Tohle vypadalo slibně. Do toho si kámoš pořídil modelářskou frézu a už to jelo. Po skoro půlroční práci vzniklo tohle. Měj to bejt jenom 4K,ale když už to bylo skoro hotový,tak jsem si řek,proč se furt držet při zemi. A celý jsem to ještě malinko otevřel. Po prvním slisování přišlo zklamání, horní kanály nelícovali. Tak znova ven,předělat hliník. Skoro jsem se propad do šteftů. Zde jsem pochopil,proč to řada lidí dělá "jinak".... po překonání drobných překážek je to tu,můj první 5-ti kanál. Ještě výbrus a doladit orvor v pístu a muže jet.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron